Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncavezető (Hunya)

HSA Kft.
Régió: Békés

Hozzáadva: 2019.12.21.
Jelentkezési határidő: 2019.10.19.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Targoncavezető

Főbb feladatok:

  • Elemi termékek telephelyen belül történő kézi és gépi mozgatása
  • A kiszállításra váró termékek összekészítése, árukiadása
  • Műszaki, biztonsági és munkavédelmi előírások betartása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 Általános Iskolai végzettség
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány (Targonca jogosítvány)
  • Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés
  • Fizikai munkabírás

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Határozott idejű munkaszerződés
  • Kiemelkedő jövedelem
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Hunya

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 315 4459-es telefonszámon keresztül kérhető!

Helyek Békés
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre