Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Targoncavezető - Budapest

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Nyomtatott áramkörök vizuális ellenőrzésével foglalkozó ügyfelünkhöz keresünk

Targoncavezetőket!

Hosszú távú munkalehetőség Budapesten!

Feladatok:

  • Anyagmozgatás, árupakolás
  • Komissiózás

Elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Középfokú végzettség
  • Monotonitás-tűrés
  • Három műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Tiszta munkakörnyezet
  • Béren kívüli juttatások, 100%-os utazási költségtérítés
  • Egyéb kedvezmények

Egyéb:

  • munka jellege: főállás, teljes munkaidő
  • munkába állás: azonnal

Felmerülő kérdés esetén kérjük, keresse munkatársunkat:
Római Nikolett
+36 (30) 331-64-17

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre