Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncás

Targoncás

Human Centrum Kft.
Régió: Gödöllő

Hozzáadva: 2019.05.20.
Jelentkezési határidő: 2019.05.27.

Targoncás

A magyar gyógyszer-nagykereskedelem egyik legkorszerűbb létesítménye található Gödöllőn, amely a magyarországi nagykereskedőket és kórházakat látja el termékeivel. Munkatársaik több mint 130 patika teljes körű gyógyszerellátását végzik.

Most TARGONCÁS munkatársat keresnek hosszútávra, egy műszakban.

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő szállítmányok rakodása, dokumentálása
  • Beraktározás, komissiózás, áttárolás, konszolidálás, leltározás
  • Gépi beltéri anyagmozgatás

Elvárások:

  • Új típusú OKJ-s magasemeléső targoncavezetői engedély
  • Középfokú iskolai végzettség

Előnyt jelent:

  • Minimum 1-2 év targoncás tapasztalat
  • Logikai érzék

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Korszerű eszközök
  • Szabad hétvégék

Helyek Gödöllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Aktiválás időpontja 2019.05.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre