Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncás

Targoncás

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.22.
Jelentkezési határidő: 2018.09.01.
Targoncás

Üllői partnercégünk részére keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörbe:
TARGONCÁS

Pozíció leírása / Job description

TARGONCÁS

- Raktári anyagmozgatás, kitárazás, betárazás
- Raktár rendben tartása
- Megrendelések pontos, rendezett összeállítása
- Áruösszekészítés
- Raktári adminisztrációs feladatok elvégzése
- Áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése

Elvárások / Requirements

- 2 műszakos munkarend vállalása (H-P 6:00-14:00 és 14.00-22.00)
- Min. 8 általános iskolai végzettség
- Egészségügyi alkalmasság
- Érvényes targoncás jogosítvány magasemelős (3324) és tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- hosszú távú munkalehetőség
- Br. 200.000 Ft alapbér + műszakpótlék
- cafeteria próbaidő után br. 35000 Ft / hó
Közlekedés:
-céges busszal (Csemő-Cegléd-Ceglédbercel-Albertirsa-Pilis-Monor-Vasad településeket érinti),
- volánbusszal, ennek a 86%-át térítik,
- gépkocsis bejárás 15 Ft/km-es támogatással

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás
Aktiválás időpontja 2018.08.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre