Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncás, raktáros

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Vezető márkák forgalmazásával foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keresünk targoncás munkakörbe talpraesett, lelkes kollégákat egy műszakra hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre.

Főbb feladatok:

  • Anyagmozgatás targoncával
  • Komissiózás
  • Áruk fogadása, átvétele, raktári kezelése, kiadása
  • Leltározási feladatok ellátása

Állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Minimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magasemelésű targoncával szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkaidő: 1 műszakban hétköznapokon (12:30 – 21:00) napi 8 órában
  • Fizetés: Nettó 200.000 – 230.000 Ft
  • Teljes bejelentés
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye: Üllő

Kapcsolattartó neve: Bana Adrienn

Kapcsolattartó telefonszáma: 06703624901

Helyek Pest
Üllő
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre