Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncás - raktáros

Starjobs Magyarország
Régió: Gyál

Hozzáadva: 2019.11.19.
Jelentkezési határidő: 2019.12.17.

Nemzetközileg is elismert raktározási, szállítmányozási technikával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársakat.

Munkavégzés helye: 2360 Gyál, 7100/D 1. - Cargo-partner raktár

Feladatok:

  • A beérkező áruk raktárba történő bepakolása

  • Kézi, gépi rakodás

  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra

  • Raktári árukészlet leltározása

  • Raktári informatikai eszközök kezelése

  • Raktári rend fenntartása

  • Munkához kapcsolódó dokumentáció vezetése

  • Egyéb, kisegítő feladatok

Elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés

  • Nem probléma számodra a 3 műszakos munkarend

  • Nagyfokú munkabírás

  • Monotóniatűrés

  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Magas emelésű targonca jogosítvány

Mit nyújtunk számodra?

  • Targoncás jogosítvánnyal a bérezés bruttó 270.000 Ft/hó (6. hónaptól 285.000 Ft/hó, 12. hónaptól 300.000 Ft/hó)

  • Targoncás jogosítvány nélkül a bérezés bruttó 250.000 Ft/hó

  • Munkaidő: 6:00 - 14:45 (45 perces ebédszünettel), és 14:15 - 22:00 (45 perces ebédszünettel)

  • Cafeteria: 6. hónapot követően időarányosan évi bruttó 300.000 Ft

  • Hosszútávú, stabil munkahely

  • Előrelépési lehetőség

  • Azonnali munkakezdés

  • Értékeljük a szakmai tapasztalatot, de akkor is várunk, ha pályakezdő vagy

  • A közelben munkásszálló található saját költséggel igénybe vehető

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, jelentkezzen a targoncas-raktaros_63@starjobs.hu e-mail címen.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Gyál
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre