Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Targoncás raktáros (Székesfehérvár)

  • LAMBDA SYSTEME Kft.
  • Székesfehérvár, Fejér
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Cégünk, a Lambda Systeme Kft. 27 éve meghatározó szereplője

a hazai építőanyag kereskedelmi piacnak.

Székesfehérvári kirendeltségünkre keresünk

TARGONCÁS RAKTÁROS

munkatársat

azonnali belépéssel, hosszútávra.

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladatok:

  • építőanyag raktárkészlet kezelése
  • vevőkiszolgálás, árukiadás
  • érkező szállítmányok betárazása
  • raktári rend és tisztaság fenntartása

Amit várunk:

  • középiskolai végzettség (legalább szakmunkás bizonyítvány)
  • érvényes targonca vezetői engedély és gyakorlat
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtunk:

  • azonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőség
  • kulturált munkakörnyezet
  • családias, fiatalos légkör
  • egy műszakos, nappali munkarend / hétfőtől péntekig /
  • bejelentett, átlátható munkajogviszony
  • biztos jövedelem
  • összetartó, támogató csapat
  • munkaruha
  • betanítás

Előnyt jelent:

  • építőanyagok ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezzen most!

Fényképes önéletrajzát várjuk.

Senkár Krisztián
kirendeltség vezető

Lambda Systeme Kft., 8000 Székesfehérvár, Zámolyi út

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre