Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncás raktáros (Kaposvár)

  • LAMBDA SYSTEME Kft.
  • Kaposvár, Somogy
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Cégünk, a Lambda Systeme Kft. 27 éve meghatározó szereplője

a hazai építőanyag kereskedelmi piacnak.

Kaposvári kirendeltségünkre keresünk

TARGONCÁS RAKTÁROS

munkatársat

azonnali belépéssel, hosszútávra.

A munkavégzés helye: Kaposvár

Feladatok:

  • építőanyag raktárkészlet kezelése
  • vevőkiszolgálás, árukiadás
  • érkező szállítmányok betárazása
  • raktári rend és tisztaság fenntartása

Amit várunk:

  • középiskolai végzettség (legalább szakmunkás bizonyítvány)
  • érvényes targonca vezetői engedély és gyakorlat
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtunk:

  • azonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőség
  • kulturált munkakörnyezet
  • családias, fiatalos légkör
  • egy műszakos, nappali munkarend / hétfőtől péntekig /
  • bejelentett, átlátható munkajogviszony
  • biztos jövedelem
  • összetartó, támogató csapat
  • munkaruha
  • betanítás

Előnyt jelent:

  • építőanyagok ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezzen most!

Fényképes önéletrajzát várjuk.

Till Tamás
kirendeltség vezető

7400 Kaposvár, Dombóvári út 2.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre