Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncás (Bopfingen, Németország)

  • Szakmunkásállások.hu
  • Németország, Külföld
  • A hirdetés 59 napja lejárt

Targoncásokat

keresünk Németországba.

Munkavégzés helye: Bopfingen, Németország

Feladatok:

  • Faanyagok, lécek raktározása dízel homlokvillás targoncával
  • Teherautók ki- és berakodása,
  • Alapanyagok kb. 5 méter hosszúságúak
  • Raktári polcmagasság kb. 7 méter

Elvárások:

  • Több éves magasemelésű targoncavezető tapasztalat
  • Érvényes targoncavezető engedély
  • Kommunikációképes német nyelvtudás / B1 szint
  • 2 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 11 €/óra + nettó 16 €/nap Auslöse
  • Német bejelentés, német munkaszerződés
  • Ingyenes szállás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges.

Tel: +36 20 411 3921

Helyek Németország
Külföld
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre