Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targonca értékesítő - Pest megye

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.10.03.
Jelentkezési határidő: 2018.11.01.
Hirdetés azonosító: 1650620

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Értékesítői gyakorlat hasonló területen (Targonca, ipari környezet)
  • Magas szintű ismertség az anyagmozgatás területén és / vagy szakirányú végzettség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, önálló munkavégzés
  • Meggyőző, dinamikus, eredményorientált személyiség
  • Érvényes jogosítvány (B kategória), számítógépes ismeret

Előny:

  • Több éves gyakorlat Targonca értékesítői területen vagy más területen
  • Termelő, anyagmozgatással foglalkozó vállalatoknál kialakult aktív vevőkapcsolatok
  • Angol nyelvismeret

Feladatok:

  • Műszaki tanácsadás, targoncák, adapterek értékesítése
  • Új vevők felkutatása és megnyerése
  • Rendszeres vevőlátogatás, kapcsolatápolás és kapcsolatfejlesztés meglévő partnerekkel

 A munkáltató ajánlata:

  • Hivatalosan bejelentett munkaviszony, hivatalos elszámolás, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményarányos prémiumrendszer)
  • Cégautó és mobiltelefon használat
  • Fiatal, lelkes csapat

A munkavégzés helye:

  • Pest megye

 A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. két világmárka kizárólagos forgalmazásával, minőségi targoncák, adapterek, kiegészítők értékesítésével, szervizelésével, bérbeadásával foglalkozó, több évtizede sikeres magyar partnercégéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre