Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tapasztalt / Senior .net webfejlesztő (B03TS.net)

  • A hirdetés 50 napja lejárt

Tapasztalt / Senior .net webfejlesztő

Több, mint 10 éve piacon lévő egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnerünk keres senior .net fejlesztőket csapatuk bővítésére.

Pozíció azonosító: B03TS.net
Munkavégzés helye: Budapest – II. Kerület

Feladatok

  • Komplex alkalmazások fejlesztése, változatos szektorokban
  • .Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázis tervezés és fejlesztés

Elvárások

  • Legalább 3-4 év tapasztalat .net fejlesztésben
  • ASP.NET és a relációs adatbázisok ismerete
  • MSSQL lekérdezésekben szerzett tapasztalat
  • Objektum-orientált szemlélet és strukturált gondolkodásmód
  • A munkád elvégzéséhez szükséges angol nyelvtudás

Előny

  • Van Microsoft minősítésed. (Ha nincs, itt megszerezheted.)
  • Gyakorlati és elméleti ismereteid vannak MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal.(BI Black Belt partnerek)
  • Átfogó ismeretekkel rendelkezel a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax).

Egyéb információ

  • A legfrisseb technológiákat használhatod
  • Folyamatos szakmai kihívásokkal szembesülhetsz
  • Változatos projekteken vehetsz részt
  • Remek közösségi élet-happy friday, gyümölcsnapok, csapat építő tréningek

Helyek Budapest
Pest
II. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre