Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tapasztalt JAVA fejlesztő

  • A hirdetés tegnap lejárt

Állami tulajdonú cégünk több évtizedes tapasztalattal rendelkezik igazgatási szakrendszerek, adatgyűjtő és adatfeldolgozó rendszerek kialakításában és működtetésében, webes alkalmazások fejlesztésében, valamint az IT projektmenedzsment és az IT minőségbiztosítás területén. Fiatalos csapatunkba

Tapasztalt JAVA fejlesztőt

keresünk.

Feladatok:

  • Java alapú webes alkalmazások fejlesztése, karbantartása
  • Megoldási koncepciók önálló kialakítása és megvalósítása
  • Részvétel a szoftverfejlesztési folyamat feladatainak ellátásában
  • Fejlesztői tesztelési feladatok végrehajtása
  • Közös munka a szervezőkkel és a tesztelőkkel

Elvárások:

  • Stabil JAVA, J2EE tudás
  • Tapasztalat és önálló munkavégzés az alábbi eszközökkel:
    GIT, Maven, jUnit, Spring framework, Spring boot, Spring MVC, Hibernate
  • Alapvető fejlesztési módszerek, tervezési minták, Clean Code ismerete

Előnyt jelent az alábbiak közül minél több ismerete:

  • Java Server Faces, Primefaces
  • JAX-WS, JAXB, CXF
  • Camunda vagy Activity workflow
  • thymeleaf
  • jQuery, css
  • swift, s3 object store api

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem-csomag
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Ügyfél-közeli projektek
  • Jól megközelíthető munkahely
  • Kellemes, családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, Belváros

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre