Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tapasztalt Java fejlesztő (J2EE, Microservice, Docker)

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

Partnerünk Európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatója, megoldásai az egész világon elfogadottak. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel, valamint számos referenciával rendelkeznek. Nagyvállalatoknak és KKV-oknak szánt megoldásaik például: e-számlázás, munkaügyi dokumentumok hitelesítése, biometrikus aláírás integrációja.

Pozíció azonosító: B102JE
Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Digitális hitelesítést megcélzó rendszerhez tartozó fejlesztések
  • Java alapú üzleti szoftverek fejlesztése csapatban (önálló munkavégzés)
  • Alkalmazások fejlesztő oldali tesztelése és automata tesztek írása
  • Folyamatos tájékoztatás a feladatok állapotáról
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Közös munka a termékmenedzserekkel és a tesztelőkkel

Elvárások

  • Legalább 3 éves J2EE fejlesztési tapasztalat
  • SQL alapismeretek
  • Tervezési és dokumentálási készség, rendszerszemlélet, proaktivitás, precizitás
  • Microservice architektura és Docker technológia ismerete
  • Maven, Git ismerete
  • Agilis módszerek ismerete

Előny

  • További technológiák ismerete: Hibernate, Spring, OSGi, XML, JSON
  • Jenkins ismerete
  • CI/CD tapasztalat
  • Felhasználói szintű Linux ismeretek
  • Webes technológiák ismeret: HTTP, REST, SOAP, HTML, CSS, Javascript
  • Tomcat, WildFly alkalmazásszerver
  • Felsőfokú programozói vagy informatikai végzettség
  • Kriptográfiai, PKI alapismeretek
  • Angol nyelvismeret

Amit a cég kínál:

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételt
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Folyamatos fejlődést, aktív szakmai közösség tagjaként
  • Összetartó és dinamikus csapatot
  • Magas rendelkezésre állású rendszereket
  • Versenyképes jövedelem csomagot
  • Innovatív irodai környezetet, jól megközelíthető munkahelyet
  • Ingyenes, őrzött parkolót, kerékpár tárolót, zuhanyzót
  • Sportolási lehetőséget, (Teqball, kosárlabda, billiárd, csocsó)

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre