Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TAPASZTALT ÉRTÉKESÍTŐ – REKLÁMAJÁNDÉK

  • Exact Solutions Kft.
  • Budapest
  • A hirdetés 234 napja lejárt
A pozíció háttere:

A reklámajándék forgalmazás területén működő, ismert és sikeres partnerünk keres tapasztalt értékesítő munkatársat meglévő ügyfélkörrel.

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Tárgyalások lebonyolítása új és meglévő ügyfelekkel, kiemelt partnerekkel
  • Reklámajándékok, promóciós ajándéktárgyak értékesítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, komplex account management feladatok
  • Árajánlatok készítése, megrendelések lebonyolítása, teljes körű koordinációja
  • Felmerülő ügyfélkérdések, problémák hatékony megoldása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • 5-8 éves értékesítői tapasztalat, kizárólag reklámajándék forgalmazási területen
  • Meglévő, komoly ügyfélkör
  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Rugalmasság, terhelhetőség, önállóság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Előny a grafikai tervezésben való jártasság, emblémázási eljárások ismerete
  • Előny az angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapfizetés és jutalék
  • Céges mobiltelefon, számítógép és céges autó, vagy költségtérítés céges autóra (várható teljesítmény függvénye)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Nyitott, lendületes csapat
  • Teljes körű szakmai támogatás
  • Teljes infrastruktúra
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Key account manager
Aktiválás időpontja 2018.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre