Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tapasztalt C# fejlesztő orvostechnológiai területre (WPF)

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest, IX. kerület
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Megbízónk egy amerikai tulajdonú hematológiai és klinikai kémiai elemző gépek tervezésével és gyártásával foglalkozó budapesti cég. Az az orvosi műszerek felhasználói felületét fejlesztő csoportba keresünk fejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B61C#F
Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - középfok
Munkavégzés helye: Budapest - IX. Kerület

Feladatok

  • WPF desktop alkalmazás fejlesztése C# nyelven
  • A fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (tervezés, ráfordításbecslés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés és -javítás)
  • A fejlesztéshez kapcsolódó dokumentációk elkészítése angol nyelven
  • Hibajegy kezelő rendszerben történő adminisztráció
  • Projektvezetőkkel, fejlesztőkkel és mérnökkel való együttműködés

Elvárások

  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés, nagyfokú önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • WPF desktop alkalmazás fejlesztési tapasztalat C# nyelven
  • WPF MVVM alkalmazások ismerete
  • Entity Framework, MSSQL adatbázis ismeretek
  • SOLID OOP tervezési elvek ismerete
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előny

  • Német nyelv ismerete
  • Dependency Injection ismerete
  • Rendszerszemlélet, jó matematikai érzék
  • UML ismerete
  • Szoftverminőség-biztosítási ismeretek

Amit a cég kínál:

  • Szakmai fejlődési és karrierlehetőség
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet
  • Stabil munkahely
  • Cafeteria csomag, 13.havi fizetés, egészségügyi ellátás biztosítása
  • Dinamikus, összetartó csapat, kiváló szakembergárda

Helyek Budapest
Pest
IX. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre