Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tanár

  • Avicennainternationalcollege szolgáltató kft
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 10 napja lejárt

Az Avicenna International Collage Kft

Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Gimnáziuma

keres

angol nyelv, magyar mint idegen nyelv és matematika (angol nyelven) tárgyak tanítására egyetemi végzettségű

kollégát a 2019 / 2020 tanévtől, hosszú távra.

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkabiztosítása
  • biztos és piacképes jövedelem
  • előre lépési lehetőségek IB program területére
  • családias, rugalmas munkakörnyezet, munkaszervezés
  • 8-15 fős gimnáziumi tanulócsoportok
  • együttműködő tanári közösség
  • jó megközelíthetőség

Amit várunk

  • a törvényi előírásnak megfelelő tanári végzettség
  • három hónapnál frissebb erkölcsi bizonyítvány
  • releváns szakmai gyakorlat
  • innovatív és proaktív személyiség

Előny:

  • nemzetközi környezetben folytatott oktató-nevelő munka

Munkavégzés helye:

  • 1089 Budapest, Orczy út 3-5.

Pályázat tartalmazza:

  • angol és magyar nyelvű önéletrajz, motivációs levél, diplomamásolat(ok), erkölcsi bizonyítvány

Jelentkezési határidő:

  • 2019.06.22.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Oktatás / Képzés > Középiskolai tanár, Nyelvtanár, Tanár
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre