Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tamponnyomó munkatárs (Nagykálló)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.11.12.
Hirdetés azonosító: 1239752

Sícipő gyártással foglalkozó nagykállói partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő munkatárs

Feladatok:

  • Sícipők gyártása során használt tamponáló gépek kezelése
  • Az elkészült termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • A termék elkészítéséhez szükséges szín kikeverése
  • A tamponnyomó berendezések és eszközök szakszerű használata, tisztítása
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása

Elvárások:

  • Min. 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó állóképesség, monotonitás tűrése

Előny:

  • Gyártósori operátori tapasztalat
  • Jó kézügyesség

Amit a cég kínál:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Könnyű, betanított fizikai munka
  • Béren kívüli juttatások: bónuszok, cafeteria

Munkavégzés helye:

  • Nagykálló

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívja a +36/30-249-7938-as telefonszámot!

Helyek Nagykálló
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.07.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre