www.cvonline.hu

Támogató rendszergazda

  • A hirdetés 1182 napja lejárt

 Támogató rendszergazda -

Service Desk (határozott időre)

Főbb feladatok:

  • Informatikai vállalat Ügyfeleinek támogatása
  • Telefonon, e-mailen érkező megkeresések megválaszolása, megoldása -annak rögzítése a hibajegykezelő rendszerbe
  • Felhasználói (L1) szintű IT problémák megoldása
  • Kapcsolattartás a cégen belül más szakterületekkel
  • Bejelentések nyomon követése, adminisztrációja, eszkaláció

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen, ügyfelek informatikai támogatásában szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office alkalmazások - kiemelten az MS Office 2007 verzió - alapos ismerete
  • Windows 7 alapos ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, jó problémafelismerő- és megoldó képesség
  • Jó stressz- és monotonitástűrés, csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:

  • Hasonló csoportban végzett munkatapasztalat
  • Lotus Notes ismerete
  • Hálózatos ismeretek

Munkaviszony időtartama: határozott idejű

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol