Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Támogatási referens

Human Centrum Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

A pénzügyi szektorban működő Vagyonneked.hu csapata keres egyetemistákat, pályakezdőket, gazdasági érdeklődésű fiatalokat mellékállásban is végezhető tanácsadói feladatokra.

Feladatok:

A KKV szektor és magánszemélyek számára információk átadása adóalapoptimalizálásról, cafeteria-rendszerről és támogatásokról, valamint a nyugdíjválságról. A szükséges pénzügyi-gazdasági ismeretekről átfogó képzést kapsz, hogy magabiztosan és őszintén segíthesd az ügyfeleket pénzügyi döntésekben. A feladat kifejezetten támogatói/tanácsadói jellegű, értékesítési kötelem nincs.

Elvárások:

  • Végzettség: minimum érettségi, de gazdasági diploma előny
  • Szociális érzékenységed segít felismerni, hogy az ügyfélnek adott élethelyzetben, milyen gazdasági információk fontosak.
  • Magas szintű kommunikációs képességeddel a gazdasági információkat úgy adod át, hogy az ügyfél abból profitál.
  • Nálunk nagyfokú szabadságot élvezel, ezért vállalkozókészségre szükség van.

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos juttatás
  • Részmunkaidőben, másodállásban is ellátható kötetlen munkavégzés
  • Rendszeres képzés kommunikáció, pszichológia és pénzügy/gazdaság területén
  • Továbblépési lehetőség középvezetői szintre

   Változatos feladatkörök:

  • Back office: a management know-how támogatása, adminisztratív teendők ellátása, beérkező igények feldolgozása
  • HR és PR referens: személyközi kapcsolattartás segítése, marketing stratégia kidolgozásának előkészítése
  • Partnerkapcsolattartás: ügyfélszolgálati feladatkörök, egyéb kapcsolattartásért felelős munkakör
  • Field sales manager: az értékesítéssel foglalkozó munkatársak betanítása, szakmai képzése, segítése

Kérjük töltsd ki a lenti rövid űrlapot és csatolj önéletrajzot. A megadott elérhetőségeken a Vagyonneked.hu munkatársa hamarosan felveszi Veled a kapcsolatot.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre