Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tálcázó / gépkezelő

  • Szakmunkásállások.hu
  • Budapest, Pest, XVII. kerület
  • A hirdetés 121 napja lejárt

Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcsgyártó és forgalmazó vállalatcsoport,magyarországi leányvállalata új munkatársakat keres,

 TÁLCÁZÓ / GÉPKEZELŐ

munkakörbe, azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye: XVII. kerület

Feladat:

  • töltősorhoz kapcsolódó egységek kezelése
  • kézi csomagolás, raklapozás,
  • termeléshez szükséges segédanyagok előkészítése

Elvárás:

  • középfokú iskolai végzettség
  • műszaki készség

Munkaidő:

  • 3 műszakos munkarend

Fizetés:

  • nettó 230.000- 247.000 Ft
  • cafeteria bruttó 185.000 Ft/év
  • bejárás támogatás

Jelentkezni önéletrajz küldésével elektronikusan vagy a megadott elérhetőségek egyikén: 06-70-321-6252, 06-70-321-3618

Helyek Budapest
Pest
XVII. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Gépkezelő, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre