Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tálalólány

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Nagy munkabírással rendelkező, talpraesett munkatársakat keresünk

Tálalólány

munkakörbe

Budapest területésre nagyüzemi konyhára.

A munkakör betöltésének feltétele érvényes tüdőszűrő lelet.

Érdeklődni a 0670/513-0311-es telefonszámon lehet.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
VII. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Konyhai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre