Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Takarítónő

  • Eszterbauer Kft.
  • Szekszárd, Tolna
  • A hirdetés 9 napja lejárt

Az Eszterbauer Borászat

TAKARÍTÓNŐT

keres a most épülő borfeldolgozó irodaház takarításához.

A munka kezdés várható ideje május, június.

Kedvező bérezést, kulturált, igényes munkakörnyezetet kínálunk.

Jelentkezést kizárólag fényképes önéletrajz benyújtásával várunk.

Helyek Szekszárd
Tolna
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre