Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TAKARÍTÓNŐ - kiemelt bérrel (Budapest III. kerület)

  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Magyarország egyik kiemelkedő kereskedelmi nagyvállalata, Budapest, III.kerületi ingatlan takarítására keres magára és munkájára igényes, megbízható munkaerőt az alábbi pozícióba:

TAKARÍTÓNŐ - kiemelt bérrel

Munkavégzés helye: Budapest, III.kerület

Amit Neked kínálunk:

  • Kiemelt, bejelentett bérezés (teljes munkaidős bejelentés)
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, megbecsülés
  • Tervezhető munkaidő heti 40 órában
  • Igényes munkakörnyezet

A Te feladataid:

  • Az ingatlan takarítása és tisztán tartása, az előre egyeztetett feladatok pontos precíz elvégzése
  • Az eszközök megfelelő használata és karbantartása, a felmerülő problémák jelentés

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • Megbízható és lojális vagy
  • Egy olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol a megfelelő munkavégzést megbecsülik és hosszútávon számítanak Rád

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre