Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Takarító

Takarító

Leadec Kft.
Régió: Kecskemét, Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.12.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Kecskeméti csapatunkba az alábbi munkakörbe munkatársakat keresünk:

Takarító

Feladatok, felelősségi körök:

  • Munkaterület (irodaház, öltöző, csarnok) tisztántartása
  • Vegyszerek rendeltetésszerű használata a megadott utasítások szerint

Munkatársainknak amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
  • Multinacionális hátteret
  • Számítható, tervezhető munkarendet

Feltételek a pozíció betöltéséhez:

  • Általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása hétfőtől péntekig
  • Udvarias kommunikáció

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Kecskemét

További információ az alábbi mobilszámokon kérhető:
20/663 4949

Pályázati anyagát a pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre