Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Takarító

  • Skanzenért Nonprofit Kft.
  • Szentendre, Pest, Budapest
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Takarító

A szentendrei Skanzen közvetlen környezetében hamarosan nyíló diákszállóba keresünk takarító személyzetet.

Tanulás vagy egyéb elfoglaltság miatt rugalmas beosztású munkahelyet keresel? Nincs tapasztalatod, de szeretnél gyakorlatot szerezni? Ha igen, csatlakozz hozzánk!

Főbb feladatok:

  • Vendégszobák és közösségi terek takarítása
  • Vendégágyak áthúzása (lepedő, paplan, párna)
  • Optimális tisztítószer felhasználás biztosítása
  • Maximális vendégélmény biztosítása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezési csomag
  • Rugalmas műszakbeosztás
  • Teljes vagy részmunkaidő fiatalos összetartó csapatban
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Igényes, kellemes munkahelyi légkör, garantáltan jó hangulat
  • Ha nincs gyakorlatod, akkor nálunk majd megszerzed, megtanítunk

Amit kérünk tőled, hogy légy lelkes!

Munkavégzés helye: Szabadtéri Néprajzi Múzeum, 2000 Szentendre, Sztaravodati út 75.

Kapcsolat: Aranyos Sándor, mobil: +36 30 835 91 12

Helyek Szentendre
Pest
Budapest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre