Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Takarító

  • Pátria Nyomda Zrt.
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 10 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége, a több mint 125 éves múltra visszatekintő Pátria Nyomda Zrt.

Takarító

pozícióba keres részmunkaidős munkatársat.

Toborzási adatvédelmi tájékoztatónk a weblapunkon a Rólunk menüpont Karrier mappában található.

Feladatok:

  • üzemek, raktárak, folyosók tisztántartása, gépi takarítása

Elvárások:

  • igényes, minőségi munkavégzés
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság, önállóság

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdési lehetőség
  • 4 órás részmunkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • cafeteria + dolgozói kedvezmények

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: takarító!

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre