Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Takarító

  • Cola Trans Kft.
  • Szigetszentmiklós, Pest, Bu...
  • A hirdetés 29 napja lejárt

A Cola Trans Kft.

Takarító

munkatársakat keres!

A munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Munkarend: 3 műszak

Elvárások: min. alapfokú iskolai végzettség.

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk: Versenyképes jövedelem, Munkába járási, hazautazási támogatás.

Cafetéria juttatási csomag: 12.500 Ft.

Várjuk jelentkezésüket!

További információ: 06/30 932 7992

Helyek Szigetszentmiklós
Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre