www.cvonline.hu

Takarító

  • A hirdetés 186 napja lejárt

Az Indiai Nagykövetség munkatársat keres

Takarító

pozícióba

Az állás betöltésének feltételei:

  • Büntetlen előélet
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Proaktivitás, rugalmasság
  • Készség időnként túlórát vállalni
  • Legalább középfokú végzettség

Takarító munkaköri leírás( Amrita Sher-Gil Kulturális Központ):
A jelölt munkanapokon 09:00-17:30 között illetve rendezvény esetén hétvégén is- túlóra megtérítése mellett - az alábbi munkákat végezné rendszeresen,:

  • A Kulturális Központ épületének takarítása (irodák, mellékhelyiségek, folyosók, ablakok)
  • Vendégek kiszolgálása tárgyalások és rendezvények alatt, felszolgálás rendezvények alatt
  • Az auditórium berendezése a különböző programok számára (székek, asztalok mozgatása, raktár feltöltése, rendben tartása, ki- és bepakolás kurzusok előtt és után, hang-és videorendszer kezelése, stb)
  • Fogyóeszközök, kellékek beszerzése különböző rendezvényekhez
  • Időszakos kulturális események felügyelete, technikai berendezések kezelése, stb.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Felszolgáló, pincér, pultos, Takarító, takarítónő
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre