www.cvonline.hu

Takarító

  • A hirdetés 75 napja lejárt

A Gálfi Béla Nonprofit Kft. - Pomáz-Kiskovácsi és Budakalász Dunaparti telephelyére, felvételt hirdet

Takarítói

munkakörökben.

Nappali, 12 órás műszakban történő munkavégzés során pszichiátriai szakellátást nyújtó fekvőbeteg osztályok takarítására (kórtermek, vizes helyiségek, közlekedő terek) várjuk a jelentkezéseket.

Érdeklődni lehet: Gerencsér Andrea ápolási igazgató tel: 06-26/525661, 30/8391281
Az önéletrajzokat a Jelentkezés gombra kattintva, vagy a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pomáz (Pomáz, Kiskovácsi, 2013 Magyarország)
Budakalász
Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.06.