www.cvonline.hu

Takarító

  • A hirdetés 162 napja lejárt

Az Indiai Nagykövetség egy vállalkozó kedvű fiatal

elsősorban férfi munkatársat keresünk

Takarító

pozícióba

A munkakör betöltéséhez az alábbi képesítések szükségesek:

  • Büntetlen előélet
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Proaktivitás, rugalmasság
  • Elegáns megjelenés és stílus
  • Készség időnként túlórát vállalni
  • Legalább középfokú végzettség

Takarító munkaköri leírás:
A jelölt a heti munkanapokon 09:00-17:30 között az alábbi munkákat végezné rendszeresen,
illetve időnként hétvégi munkát is:

  • Az ASCC Kulturális Központ és a Követség épületének takarítása (irodák, mellékhelyiségek, folyosók, ablakok)
  • Vendégek kiszolgálása tárgyalások és rendezvények alatt, felszolgálás rendezvények alatt
  • Az auditórium berendezése a különböző programok számára (székek, asztalok mozgatása, raktárba tárgyak mozgatása, hang-és videorendszer kezelése, stb)
  • Fogyóeszközök, kellékek beszerzése a különböző rendezvényekhez
  • Különleges kulturális események felügyelete, berendezések kezelése, stb.
  • stb.

Kérjük hogy Önéletrajzaikat az “Application for Position of  Cleaner” tárggyal a lenti email címre küldjék.

Fizetés: bruttó 192 000 forint havonta

A beadás határideje: 2017.Szeptember 12.

További információ: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.08.29.