Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Takarító / Takarítónő / Szobalány

  • A hirdetés 42 napja lejárt

Continental Hotel Budapest****Superior

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Takarító /Takarítónő/ Szobalány szállodában

Délelőttös és délutános műszakba

Munkakör:

A sztenderdnek megfelelő színvonal betartásával a szállodai szobák és közösségi területek takarítása a Housekeeping Vezető irányításával.
Szállodánk délelőttös és délutános műszakban való munkavégzést ajánl, igény esetén csak délelőttös vagy csak délutános műszak vállalásával.
Dolgozóinknak biztosítjuk a választás lehetőségét a feladatok kapcsán:
Szobalányi feladatok ellátását vagy a közösségi területek takarítását választhatják.

Főbb feladatok:

  • A szállodai szobák, folyosók, közösségi terek takarítása, rendben tartása
  • Minibár forgalmának folyamatos nyomon követése, a hiány pótlása
  • Szobai textíliák szükség szerinti cseréje
  • Szállodában található textilkészlet nyilvántartása
  • Műszaki hibák jelentése
  • A hiányzó fogyóeszközök pótlása
  • A munkakörébe tartozó vendégkérések teljesítése
  • Housekeeping Manager munkájának segítése

Elvárásaink:

  • Szobalány vagy takarító munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó fizikai állóképesség
  • Vendégközpontúság

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Csodálatos négycsillagos szállodai környezet
  • Vidékiek számára munkába járás támogatása
  • Teljes munkaidős állás
  • Rugalmas beosztás
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség (nem szezonális)
  • Fizetett szabadság (+betegállomány)
  • Műszak-, túlóra- és ünnepi pótlék
  • Színvonalas szállodai környezet
  • Korrekt bérezés
  • Munkaruha, rendszeres tisztítással
  • Szállásfoglalás lehetősége jelképes összegért több 4*-os szállodában
  • Kitűnő szakértelemmel bíró csapat
  • Napi meleg étkezés biztosítása

Munkavégzés helye: 1074 Budapest, Dohány utca 42-44.

A "Jelentkezés" gombra való kattintással várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.

A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „Szobalány” megnevezését, illetve a saját nevét.

Reméljük, hogy hamarosan Kollégáink között üdvözölhetjük!

Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Házvezető, gondnok, bejárónő, Szobalány
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre