Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TAKARÍTÓ - Kiskunhalas

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

A HABI Kft. mezőgazdasági gépalkatrészek kis- és nagykereskedelemével foglalkozó csapatába precíz, munkájára igényes munkatársat keres

TAKARÍTÓ

munkakörbe.

LEGYEN A MUNKATÁRSA DINAMIKUSAN FEJLŐDŐ VÁLLALKOZÁSUNKNAK, MELY ÉLENJÁR ORSZÁGOS ÜZLETHÁLÓZATÁNAK FOLYAMATOS FEJLESZTÉSÉBEN!

Amit kínálunk:

  • fizetés egyéni megegyezés alapján
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
  • útiköltség támogatás
  • korszerű munkaeszközök
  • munkaruha

Főbb feladatok:

  • a telephelyen lévő irodák, folyosók, tárgyalók, szociális helyiségek napi takarítása
  • irodaépületek közvetlen környezetének rendben tartása
  • időszakosan nyílászárók és burkolatok tisztítása
  • takarítási napló és kapcsolódó dokumentumok vezetése

Szakmai elvárás:

  • takarítói munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • minimum alapfokú iskolai végzettség
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés

Előny:

  • tisztítás-technológiai (OKJ 32 853 03) végzettség

Pályázható telephely:

  • Kiskunhalas

Fényképes szakmai önéletrajzát, 2019. július 31-ig kérjük elküldeni.

A jelentkezések elbírálásának határideje: 2019. augusztus 10.

Helyek Kiskunhalas
Bács-Kiskun
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre