www.cvonline.hu

Takarító és alkatrészmosó munkatárs

  • Company_icon EMI-Technology Bt.
  • Location_icon Budapest, Pest, X. kerület
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

EMI-Technology Bt.

Autóipari alkatrészeket gyártó cég Budapesten, a x. kerületben (Örs vezér térnél)  pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:

  • Folyosók, irodák, műhelyek, kommunális helyiségek takarítása
  • Gyártásban használt alkatrészek mosása

Elvárás:

  • Pontosság
  • Precizitás
  • Megbízhatóság,  későbbiekben esetleg 2 műszakos munkarend
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes jövedelem
  • Stabil, németországi cégcsoport részeként működő magyarországi vállalat
  • Családias környezet

 Önéletrajzos jelentkezését .pdf  formátumban várjuk!

Helyek Budapest
Pest
X. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.05.28.