Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Takarító (Duna Aréna)

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Magyarország egyik legnagyobb épületüzemeltetéssel és közétkeztetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma Cégcsoport munkatársakat keres Budapestre az alábbi pozícióba. Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Takarító

munkatárs

Leendő kollégáink megbeszélés szerint délelőtti, délutáni és éjszakai munkarendbe vállalhat munkát!

Feladatok:

  • Uszoda területének tisztántartása;
  • Mellékhelyiségek és közlekedők takarítása;
  • Szemetes tartályok kiürítése, tartalmuk elvitele a szemétgyűjtő helyre.

Elvárások:

  • Megbízható, pontos munkavégzés.

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig tartó munkarend;
  • Délelőtti, délutáni vagy éjszakai műszakban megegyezés szerint.

Amit kínálunk:

  • Korrekt munkafeltételek;
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség;
  • Igényes, nyugodt munkakörnyezet;
  • Vidéki bejárás támogatás.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hívja kollégánkat a +36 70 456 8441-os telefonszámon.
Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre