Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TAKARÍTÁSI MŰSZAKVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR, HÁROM MŰSZAK)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.11.16.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A műszakos takarító csoport munkájának irányítása a külső megbízott cég munkájának ellenőrzése (a takarító csoport munkájának szervezése, irányítása, a takarítási utasítások elkészítése, oktatása, a takarítás hatékonyságának ellenőrzése, fejlesztése, a takarítószerek, tisztítószerek és eszközök beszerzése)
  • Szerződéses külső takarító cég munkájának ellenőrzése
  • Üzemi és személyi higiénia felügyelete
  • Speciális mikrobiológiai vizsgálatok, takarítással kapcsolatos oktatás elvégzése
  • A vonatkozó magyar és EU-s rendeletek figyelemmel kísérése, alkalmazása, betartásuk ellenőrzése
  • Mindenkori vezetőjétől (Minőségbiztosítási Manager) és a gyárigazgatótól kapott egyéb utasítások végrehajtása

Elvárások

  • Határozott személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség és jó kommunikációs készség

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet - teljesen új gyárépület
  • Versenyképes alapbér + teljesítmény bónusz + cafetéria
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg, családbarát vállalat

A munkavégzés helye

Kecskemét

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TAKARÍTÁSI MŰSZAKVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR, HÁROM MŰSZAK), Kecskemét

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre