www.cvonline.hu

Takarítási Csoportvezető

  • Company_icon ISS Facility Services Kft.
  • Location_icon Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Az ISS Facility Services Kft. üzleti tevékenysége folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A szolgáltatási szerződés magas szintű teljesítése
  • Személyes kapcsolattartás a megrendelővel és alvállalkozókkal
  • Beosztottak irányítása, munkájuk szervezése és felügyelete
  • Szolgáltatási folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat hasonló területen
  • Műszaki vagy kertészeti területen jártasság
  • Önálló munkavégzési képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Proaktív szemléletmód
  • Rugalmas munkaidő vállalás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Lehetőleg Miskolci lakhely

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Megbízható háttér
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Miskolc

Egyéb:
A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki magabiztosan intézi a fent megjelölt feladatokat és szívesen csatlakozik egy folyamatos jobbításra törekvő szakmai csapathoz.

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Kertész, Takarító, takarítónő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.06.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre