Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Szortiment manager

  • SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft.
  • Bicske, Fejér
  • Az álláshirdetés holnap lejár

A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. a hazai kiskereskedelmi piac szereplőinek élvonalába tartozik, Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközi hátterű munkáltatója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.
Bővülő csapatunkba keresünk Budapest vonzáskörzetében lévő SPAR Központunkba

Szortiment managert

Milyen feladataid lesznek?

  • Szállítói tárgyalások lefolytatása
  • Forgalmi és árrés elvárások teljesítése
  • Optimális szortiment kialakítása
  • Vállalati célok elérése
  • Szállítói szerződések lebonyolítása
  • Statisztikák, kimutatások, összehasonlítások készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal
  • Promóciók szervezése

Elvárásaink:

  • Egyetemi vagy főiskolai közgazdasági végzettség
  • Német és/vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Releváns szakmai tapasztalat beszerzési területen, lehetőleg multinacionális környezetben
  • Proaktív, agilis személyiség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási, készletgazdálkodási rendszerek ismerete

 Miért válassz minket?

  • Akár azonnali hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű vállalatnál
  • Önálló, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört s ehhez szakmai támogatást nyújtunk
  • Változatos feladatokkal, családias, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
  • Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatást adunk (pl. dolgozói kedvezmények, utazási költségtérítés)

Munkavégzés helye: SPAR Központ Bicske, közvetlenül az M1 autópálya lehajtójánál

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat várjuk.

Ön a pályázati anyagának hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a Spar Magyarország Kft. a kiválasztási folyamat során, és azt követően hat hónapig munkaerő-kiválasztási célból kezelje.

Helyek Bicske
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Szállítási menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.06.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre