Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szolgáltatás menedzser

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.06.20.
Jelentkezési határidő: 2019.06.21.

A pozícióról

Megbízónk, a magyar üzleti telekommunikációs és informatikai piac meghatározó szereplője szolgáltatás menedzser munkatársat keres elsődlegesen budapesti munkavégzéssel.

A munkakörben a távmunkavégzés támogatott.

Feladatok

·         IT és kapcsolódó IT szolgáltatások folyamatos menedzsmentjének biztosítása

·         Szolgáltatási megállapodások teljesülésének felügyelete

·         Rendszeres és eseti jelentések készítése a szolgáltatási színvonal minőségéről

·         Költségmenedzsment funkció biztosítása

·         Eszkaláció menedzsment, kivételkezelés biztosítása

·         Szolgáltatásszintű folyamatok és szervezeti szabályzatok kidolgozásában való aktív részvétel

·         Kapcsolattartás az ügyféllel, ügyféligények felmérése és koordinálása

·         Presales és tanácsadói feladatok ellátása, kereskedelmi csapat támogatása

·         Szerződések és követelményspecifikációk megalkotásában részvétel

·         Fejlesztési javaslatok kidolgozása és utókövetése

Elvárások

·         Felsőfokú szakirányú végzettség és/vagy IT és telco szolgáltatás támogatási és/vagy üzemeltetési           tapasztalat, ezen a területen szerzett releváns szakmai múlt

·         Aktív és magabiztos angol nyelvtudás

·         Átlagon felüli kommunikációs és érdekérvényesítő képesség

·         Szolgáltatási szemléletű és ügyfélorientált gondolkodásmód

·         Proaktív, problémamegoldó személyiség

·         Folyamatos fejlődési és fejlesztési szemlélet

·         Kiemelkedő elemzőkészség

·         Önálló munkavégzés

-        Pontosság, precizitás

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Aktiválás időpontja 2019.06.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre