www.cvonline.hu

SZOFTVERTESZTELŐ

  • A hirdetés 1307 napja lejárt

Feladatok:

  • A cég informatikai rendszereinek tesztelése, tesztek kiértékelése, hibamanagement
  • A hibajavítások nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel és a kapcsolódó területekkel
  • Tesztelési feladatokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése (pl.: tesztterv, tesztjegyzőkönyv, felhasználói kézikönyv stb.)
  • Tesztelési feladatok automatizálása
  • Esetenként oktatási tevékenység

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Hasonló területen eltöltött legalább 2 éves munkatapasztalat
  • Minimum 2 év SQL szakmai tapasztalat
  • Analitikus képesség, rendszerszemlélet
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Webes technológiák ismerete (WEB2, HTML, JavaScript ismeret)
  • ISTQB CTFL, CTAL - TTA
  • JAVA programozási nyelv ismerete
  • SOAPUi eszköz ismerete
  • Selenium eszköz ismerete

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő