Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő gyakornok - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 101 napja lejárt

Partnerünk teljes körű megoldást kínál a vállalatirányítás, a dokumentum- és munkafolyamat-kezelés, az ügyfélkapcsolat-kezelés valamint az egyedi szoftverfejlesztés területén.

Csatlakozz csapatukhoz, és szerezz valós szakmai tapasztalatot egy sikeres cégnél!

Szoftvertesztelő gyakornok

Amik a feladataid lesznek:

  • Manuális szoftvertesztelés, mobileszközökön történő tesztelés
  • Tesztkörnyezetek telepítése, konfigurálása és karbantartása
  • Részvétel a szoftverek tervezésében, feature-ok kialakításában
  • Tesztelési dokumentációk készítése
  • Incidensek dokumentálása

Amiket elvárnak Tőled:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony IT területen
  • Igényes, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Megbízhatóság, felelősségtudat, monotonitástűrés
  • Heti min. 3,5 napos munkavégzés (akár rugalmas beosztásban is)
  • Szükséges nyelvtudás: Angol középfok főleg írásban

Amit a cég kínál:

  • Piacképes, releváns szakmai tapasztalat megszerzése hosszú távú együttműködés keretében
  • Szakmai, és szakirányú továbbképzési lehetőségek
  • Egy sikeres cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Határozatlan idejű foglalkoztatás (diákszövetkezeti formában)
  • Felelősségteljes feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • A szakmai fejlődésnek megfelelően ütemezett versenyképes javadalmazás
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, egymásra odafigyelő csapat

Munkaidő:

  • Hétköznaponként 8 és 17 óra között

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Szoftvertesztelési ismeretek / gyakorlat
  • Telepítési és szerver telepítési gyakorlat
  • Adatbázis kezelési ismeretek
  • Hálózati ismeretek
  • Programozási ismeretek
  • ERP rendszer ismeret

Heti óraszám:
28 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület

Fizetés:
Br. 1400 Ft/óra

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre