Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő gyakornok (Debrecen) - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Partnerünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems leányvállalata keres diák munkatársat tesztelő gyakornok pozícióba, adminisztratív munkakörbe.

Ők díjazzák, ha a kákán is csomót keresel, csak csináld alaposan! Jelentkezz

Szoftvertesztelőnek!

Feladataid lennének:

  • Manuális tesztelés
  • Hibajegyek feladása
  • Tesztadatok előállítása
  • Hibajegyek analizálása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony, min. 1 évig
  • Analitkus gondolkodás
  • Precizitás, alaposság
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Amit a cég kínál:

  • Egyénre szabott, intenzív betanítás
  • Több száz szakmai és soft skill, valamint kiscsoportos nyelvi tréninghez való hozzáférési lehetőség
  • Összetartó, egymást támogató csapat
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő, közösségi média használat, céges események)
  • Ergonomikus, modern munkakörülmény

Hétköznaponként 9 és 17:00 között

Kiválasztásnál előnyt jelent:
ISTQB

Heti óraszám:
20 - 25 óra

Munkavégzés helye:
Debrecen

Fizetés:
Br. 900 Ft/óra

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre