Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SZOFTVERTESZTELŐ Gyakornok (15038)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.10.18.
Jelentkezési határidő: 2019.10.31.

Cégünk teljes körű megoldást kínál a vállalatirányítás, a dokumentum- és munkafolyamat-kezelés, az ügyfélkapcsolat-kezelés valamint az egyedi szoftverfejlesztés területén. Magyarországi piacvezető pozíciónkon túlmenően öt kontinensen átívelő nemzetközi kereskedelmi csatornával állunk potenciális üzleti partnereink rendelkezésére. Több mint húsz éves tapasztalatunk, a technológia fejlődésének folyamatos követése és szakembereink folyamatos képzése ad garanciát arra, hogy ügyfeleinket mindig a legmagasabb színvonalon tudjuk kiszolgálni, ezáltal biztosítva számukra a folyamatos fejlődés lehetőségét.

Amit kérünk:
•Manuális szoftvertesztelés, mobileszközökön történő tesztelés
•Tesztkörnyezetek telepítése, konfigurálása és karbantartása
•Részvétel a szoftverek tervezésében, feature-ok kialakításában
•Tesztelési dokumentációk készítése
•Incidensek dokumentálása

Amit várunk:
•Igényes, pontos munkavégzés
•Csapatmunkára való alkalmasság
•Angol nyelvtudás középfokú ismerete (elegendő szövegértés és írás)
•Folyamatban lévő szakirányú felsőfokú végzettség megszerzése, aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
•Megbízhatóság, felelősségtudat, monotonitástűrés
•Heti min. 3,5 napos munkavégzés (akár rugalmas beosztásban is)

Előnyök (ismeretek):
•Szoftvertesztelési ismeretek / gyakorlat
•Telepítési és szerver telepítési gyakorlat
•Adatbázis kezelési ismeretek
•Hálózati ismeretek
•Programozási ismeretek
•ERP rendszer ismeret

Amit kínálunk:
•Piacképes, releváns szakmai tapasztalat megszerzése hosszú távú együttműködés keretében
•Szakmai, és szakirányú továbbképzési lehetőségek
•Egy sikeres cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
•Határozatlan idejű foglalkoztatás (diákszövetkezeti formában)
•Felelősségteljes feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
•A szakmai fejlődésnek megfelelően ütemezett versenyképes javadalmazás
•Kiváló munkakörnyezet
•Jó hangulatú, egymásra odafigyelő csapat

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Szoftvertesztelő

Trenkwalder Kft

Tesztelési feladatokhoz kapcsolódó dokumentáció...
Veszprém

Pénzügyi gyakornok

NI Hungary Kft.

A debreceni National Instrumentshez Pénzügyi gy...
Debrecen

Recepciós gyakornok

Főbb feladatok és hatáskör: Recepció üzemelteté...
Debrecen, Hajdú-Bihar