Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő (Business Quality Analyst-Marketing)

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

A National Instruments QA csapata Szoftvertesztelő Specialista pozícióba keres munkatársat debreceni telephelyére. Az új munkatárs részt vesz marketing részlegünk informatikai rendszereinek manuális és automatizált tesztelési folyamataiban.

Feladatok

  • IT projektek és fejlesztések támogatása: teszt tervezés, manuális és automatizált tesztek végrehajtása, karbantartása illetve optimalizálása, továbbá a tesztek eredményeinek összegzése és jelentése
  • Együttműködés a fejlesztőkkel, a rendszerelemzőkkel és a felhasználókkal

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Releváns szakmai tapasztalat informatikai, szoftvertesztelői területen
  • ISTQB minősítés, vagy ISTQB ismerete
  • Marketing folyamatok ismerete
  • Eloqua, Salesforce rendszerek ismerete
  • Teszt automatizáció területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Programozási ismeretek (preferált: SQL, JAVA, Python)

Amit kínálunk:

  • Szakmai szintnek megfelelő, versenyképes fizetés és díjnyertes cafeteria rendszer
  • Változatos, sokoldalú elemzői/tesztelői munka, amelynek keretei dinamikusan alakíthatók
  • Barátságos kollégák, segítőkész és befogadó kultúra
  • Önállóság, saját ötletek megvalósításának lehetősége
  • Több irányú szakmai fejlődés
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika > Számítógépes technikus, Számítógéprendszer elemző, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre