Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő (B30T)

  • A hirdetés 62 napja lejárt

Szoftvertesztelő

Partnerünk egyedi informatikai megoldások fejlesztésével és bevezetésével foglalkozik. Ennek keretében vállalják kész termékek bevezetését, testreszabását, integrációját is, valamint egyedi szoftverek fejlesztését.

Pozíció azonosító: B30T
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Egyedi fejlesztési projektek alkalmazás tesztelői feladatainak ellátása
  • Teszt esetek létrehozása; Teszttervek, teszt forgatókönyvek összeállítása, majd ezen tesztek végrehajtása; Tesztadatok karbantartása
  • Funkcionális, end-to-end és regressziós tesztelés megtervezése
  • Az elvégzett tesztek kiértékelése, az estlegesen felmerülő hibák javításának követése
  • Tesztelés értékelése, dokumentálása
  • Kapcsolattartás külső és belső ügyfelekkel

Elvárások

  • Szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség
  • Felületi, manuális tesztelésben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Strukturált, analitikus gondolkodás
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált, ügyfélközpontú gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny

  • .Net szoftverfejlesztői, TFS, MTM ismeretek
  • Webes technológiák ismerete (HTML, CSS és JavaScript)
  • Tesztelési/tesztmenedzsment tapasztalat
  • ISTQB ismeret
  • Lekérdező nyelvek (pl. SQL) és
  • Angol nyelv ismerete

Egyéb információ

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos üzleti területek és projektek
  • Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat
  • Stresszmentes, modern munkakörnyezet
  • Rugalmas időbeosztás (törzsidő)

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre