Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SZOFTVERMÉRNÖK (14-9609)

HumanField Kft.
Régió: Vas

Hozzáadva: 2019.09.30.
Jelentkezési határidő: 2019.10.02.

Nemzetközi autóipari gyártó-és fejlesztőpartnerünk részére keresünk munkatársat

SZOFTVERMÉRNÖK

(14-9609)

pozícióba.

Feladatok:

  • Innovatív, autóipari szoftverek fejlesztése, a fejlesztés nyomon követése,
  • Részvétel szoftver tesztelési feladatokban,
  • Együttműködés a fejlesztő csoportokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök/mérnök informatikus/programtervező informatikus),
  • Programozási ismeretek (előny: C++),
  • Linux operációs rendszer ismerete,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Vas megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9609”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Vas
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Szoftvermérnök, Szoftvertesztelő
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre