www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 1117 napja lejárt

Amennyiben szeretne Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő high-tech cégének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe!

Megbízónk egy hazai tulajdonú, mérőberendezések gyártásával, fejlesztésével foglalkozó középvállalat.

Feladatok:

  • Mérőkészülékek szoftvereinek karbantartása, fejlesztése,
  • alkalmazott mérési eljárások megismerése, szoftveres implementálása,
  • új méréstechnikával kapcsolatos kutatások segítése.

Elvárások:

  • Legalább 6 hónapos gyakorlat Visual Studio C# fejlesztői környezetben,
  • WinForms és WPF ismeretek,
  • szakirányú (informatikus / fizikus / villamosmérnök) felsőfokú végzettség,
  • szakmai angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Az elvártnál több gyakorlattal rendelkezik Visual Studio C# fejlesztői környezetben,
  • ismer és használ Design pattern-ket (MFC, MVVM),
  • verziókövető, dokumentáló eszközöket ismeri (SVN, JIRA),
  • képes csoportban dolgozni, ugyanakkor önállóan tervezni, old meg feladatokat
  • nagy a képzelőereje, kreatív, eredményszemléletű a hozzáállása,
  • hasonló témában igényes referenciákkal rendelkezik,
  • rendelkezik matematikai / fizikai / műszaki ismeretekkel,
  • alkalmaz coding standard-ket, előnyben részesíti a tiszta kódokat.

Amit megbízónk kínál:

  • Dinamikusan fejlődő vállalat,
  • szakmai kihívások,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.01.05.