Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.11.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Ügyfelünk kereskedelmi rendszerek fejlesztésével, támogatásával, valamint külföldi kasszarendszerek honosításával foglalkozik.
Ahhoz, hogy minél szélesebb kör számára tudják biztosítani a személyre szabott szolgáltatásukat, szoftverfejlesztő csapatuk

Pozíció leírása / Job description

Ahhoz, hogy minél szélesebb kör számára tudják biztosítani a személyre szabott szolgáltatásukat, szoftverfejlesztő csapatukat szeretnék bővíteni.
Munkaköri leírás:

- Kereskedelmi kasszaszoftver fejlesztése különböző programozási nyelvek
használatával
- Projektek teljes körű, precíz elvégzése

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- min. 1-2 év releváns szoftverfejlesztési tapasztalat az alábbi területek egyikén:
C, C++/ C#/Java/Python programozás ismerete
- Adatbázis kezelő ismeret az alábbaik közül
MySQL/MariaDB/SQLite/MSSQL/MongoDB
- Verziókövető rendszer ismeret:CVS/Git

Előny:
- jó angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

- családias légkör
- csapatépítő programok
- rugalmas munkaidő
- jó karrier építési lehetőség

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória IT / Informatika > Rendszerfejlesztő
Aktiválás időpontja 2019.11.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre