Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • Bázisnet Rendszerház Kft.
  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 98 napja lejárt

A BázisNet Kft. Magyarország leginnovatívabb biztosítási alkuszi rendszereket fejlesztő cége új, talpraesett munkatársat keres.

Feladatok:

  • Innovatív pénzügyi szoftverek fejlesztése
  • Meglévő rendszerek folyamatos karbantartása
  • Együttműködés a fejlesztő csapattal és cég egyéb területeivel
  • Részvétel a szoftver tesztelési folyamatokban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • 2-3 éves PHP programozói tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Mobilra optimalizált, illetve reszponzív weboldalak készítésében való jártasság
  • Jártasság kliens oldali technológiákban (JavaScript)
  • Korszerű PHP alapú keretrendszerek ismerete (pl. YII)
  • GIT verziókezelő rendszer ismerete
  • Docker ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Linux (Ubuntu) szerver üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Biztosítói területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Utazási költségtérítés
  • Fiatal csapat

Egyéb juttatások:

  • Éves bónusz
  • Laptop
  • Szakmai tréningek

Munkavégzés helye: Győr

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Rendszergazda
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre