Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • BDO Magyarország HR Kft.
  • Dunavarsány, Pest, Budapest
  • A hirdetés 175 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközi hátterű, több mint ezerfős, autóipari termelő vállalat. Számukra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szoftverfejlesztő (asp.net, C#)

Feladatok

  • IT HelpDesk folyamatos ellenőrzése, hibák rögzítése és kezelése
  • A vállalat IT technológiai fejlesztése és tesztelése
  • Elsősorban termeléshez kötődő, termelést támogató szoftverfejlesztési projektek vezetése és kivitelezése Forráskód fejlesztés
  • Béta verzió tesztelés
  • IT-vonatkozású auditokon az IT megfelelőség biztosítása, esetlegesen szükséges javítások kezdeményezése az auditokon történő megfelelés érdekében
  • Információs biztonsági szabályok maradéktalan betartása és folyamatos frissen tartása
  • Projekt terv, határidők, költségvetés, vezetői jelentések rendszeres készítése
  • Az IT szabályzatok tartalmának rendszeres összevetése az IT rendszerek biztonsági szintjével, eredmények dokumentálása
  • Strukturált dokumentáció készítése minden fejlesztésre vonatkozóan

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • ASP.NET, C# alapos ismerete
  • Néhány éves, releváns szakmai tapasztalat
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatjátékos, együttműködő, alkalmazkodó személyiség

Előnyök

  • Ipari termelő cégnél szerzett tapasztalat

Mit ajánlunk

  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárási támogatás (illetve céges busz)
  • Egyéb juttatások, étkezési hozzájárulás

A munkavégzés helyszíne

Dunavarsány

Helyek Dunavarsány
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftver tanácsadó, Szoftvermérnök, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre