www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő (.NET)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.08.16.
Hirdetés azonosító: 1727710

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Biztosítási területre keresünk minimum 3 éves tapasztalattal rendelkező .NET fejlesztő kollégát.

Feladatkör, felelősségek:

•- Szoftver fejlesztői feladatok végrehajtása

•- Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, karbantartása

•- Hibák keresése és javítása

•- Fejlesztési dokumentációk készítése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•- Felsőfokú végzettség

•- min. 3 év tapasztalat .NET fejlesztői munkakörben

•- MS SQL, adatbázis ismeretek (adatbázis tervezés, kezelés, lekérdezés)

•- Verziókezelő rendszer gyakorlati ismerete

•- Önálló munkavégzés

Előny:

•- JavaScript fejlesztői tapasztalat

•- angularJS ismeret

•- Szakmai angol nyelvismeret

Nyelvtudás:

Szakmai angol nyelvismeret előny

A megbízó cég profilja:

Megbízónk a magyar biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője, mely egy német konszern tagjaként, bővülő csapatába keresi az új kollégákat.

Amit kínálnak:

• Fejlődési és képzési lehetőségek

• Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások

• Dinamikus csapat

• Kellemes munkakörnyezet, stabil háttér

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2018.07.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre